воскресенье, 27 марта 2016 г.

Любі діти!
З 28 по 03 квітня ви будете відпочивати. Бажаю провести  цей відпочинок весело, цікаво, а головне з користю. 

Шановні батьки!!!
Нагадую, що під час  канікул Ви несете повну відповідальність за збереження життя і здоров'я дітей.

                                              Гарного вам відпочинку та нових позитивних емоцій!!!
                                                                   З радістю чекаю на нашу зустріч!

Комментариев нет:

Отправить комментарий