Любі діти!
З 28 по 03 квітня ви будете відпочивати. Бажаю провести цей відпочинок весело, цікаво, а головне з користю.
Шановні батьки!!!
Нагадую, що під час канікул Ви несете повну відповідальність за збереження життя і здоров'я дітей.
Гарного вам відпочинку та нових позитивних емоцій!!!З радістю чекаю на нашу зустріч!

Комментариев нет:
Отправить комментарий